Somerset County ogłasza kalendarz recyklingu listopada i zamknięć z wakacji

Somerset County mieszkańcy mogą skorzystać z kolejnej pierwszą sobotę miesiąca Zasnąć zdarzenie posprzątać wokół swoich domów listopada w Recycling Center Somerset County, w 40 Polhemus Lane, Bridgewater.

pierwszą sobotę zasnąć wydarzenia umożliwić zapracowanych mieszkańców do recyklingu opon, czyste tekstylia i zwykłe przedmioty Curbside za jednym zamachem, a także pomóc ludziom w społeczności, którzy mają mniej szczęścia, przekazując produkty żywnościowe dla lokalnego banku żywności.

W ramach programu, mieszkańcy mogą podrzucić do ośmiu opon z lub bez felg, złomu, zużyty olej silnikowy, filtry oleju, adidas neo przeciw zamarzaniu i zwykłe materiały krawężniku, w tym elementów z płyt wiórowych i plastikowych butelek i pojemników, oznaczonych od 1 do 7. Płyty wiórowe zawiera prezent, buty, koszulę i wszystkie pola detalicznych, a także zbóż, ciasteczka, makarony, ciastka i krakersy pudełka bez plastikowych wkładek. Także wyżywienie plakat, adidas superstar poparcie notesy i pusty, suszone z puszki z farbą stalowe są akceptowane.

Mieszkańcy mają również możliwość usuwania suchych i czystych tekstyliów w całym roku o pociągnięcie ich do regularnych sobotnie zasnąć wydarzeń. Tekstylia obejmują zasłony, firanki, adidas sklep pościel, ręczniki, paski, torebki, adidas originals buty (parach), czystą szmatką i małe pluszaki. Tekstylia tylko będą przyjmowane w plastikowej torbie.

Nie domowego odpady niebezpieczne będą przyjmowane w pierwszą sobotę Zasnąć wydarzenia.

Mieszkańcy chcąc pomóc potrzebującym w tych trudnych ekonomicznie czasach mają teraz dwie możliwości. Mogą one nadal przynosić Puszki jak i nie łatwo psujących darowizn żywności do pierwszej soboty Zasnąć zdarzenia lub mogą zgasić konserwy w plastikowym worku na swoich zwykłych terminach recykling pickup. Produkty zostaną dostarczone do Banku Żywności Sieci Somerset County. Łatwo psujące się artykuły i żywność w szklanych pojemnikach nie są akceptowane przez banki żywności.

Somerset County nie przyjmuje elektroniki użytkowej (odpady e) w pierwszą sobotę wydarzeń miesiąca. Nadchodzące terminy zasnąć w Newtech się 01 listopada i 6 grudnia.

HILLSBOROUGH Somerset County Freeholder Patricia Walsh, recykling łącznikowy, zachęca mieszkańców i rolników do skorzystania z okazji do pozbycia się niechcianych opon z ich własności, bezpłatnie.

Somerset County Division Solid Waste Management współpracuje z powiatu Departamentu Droga do zbierania starych zużytych opon, z lub bez felg, poniedziałek, 17 listopada, do piątku, Nov. na południowym hrabstwie robót publicznych garaży. Garaż jest przy 410 Roycefield Road, Hillsborough.

Właściwa utylizacja opon korzyści społeczności. zużytych opon może zbierać stojącej wody i przyciągają komary w ciepłe dni, które mogą przenosić wirusa Zachodniego Nilu. W okresie jesienno-zimowym one obecne potknięcia, gdy pokryte liśćmi i śniegiem.

zasnąć Program opona jest finansowane z dotacji z Departamentu Stanu Ochrony Środowiska. Nadchodzące zasnąć terminach są 01 listopada i 6 grudnia.

recyklingu Center Somerset County, znajdujący się 40 Polhemus Lane, będą zamknięte we wtorek, 11 listopada i czwartek, 27 listopada, z poszanowaniem święta Veterans Day i Dzień Dziękczynienia, odpowiednio.

kolekcji Curbside dla mieszkańców Hillsborough i Millstone będzie środa, 12 listopada, na święta Veterans Day.

Recykling pickup dla mieszkańców Franklin Township i South Bound Brook, będzie piątek, 28 listopada, na święta Dziękczynienia.

Curbside kolekcji recyklingu dla mieszkańców Franklin Park, Griggstown, Montgomery i Rocky Hill będzie na ich regularnie planowanym terminem odbioru od 28 listopada.

Recykling Centrum będzie otwarte w dniu wyborów, listopad 4. Curbside kolekcję dla mieszkańców Bedminster, Bernardsville, Peapack Gladstone i Far Hills będzie na ich regularnie planowanym terminem odbioru od 4 listopada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *