4 kroki do bycia najgorszym w świecie gówniany DJ’ów

Stało się to w ten sposób: dziewczynka Lubiłem poprosił mnie DJ urodzinowe jej współlokator adidas zx flux jest. Pytała, bo ładuje nic (a ona jakoś nie zauważył mojego 1: 4 stosunek dziecka do rejestrów Destiny Sesame Street). Zgodziłem się, bo bardzo chciał zaimponować (jak ja kompletnie nieudana go kilka miesięcy wcześniej Mieliśmy niewłaściwemu priorytetów Chciała bym salsowanie;.. Chciałem misread Schopenhauera i pić Nocny Pociąg z kubków do kawy)

tylko mój rozkaz wymarszu był ‘Mój współlokator lubi reggaeton.’ OK. Do mojego kredytu, nie był kompletny obojętne wchodząc tym tylko 99 procent manekina. To szałwia 1 procent non manekina wiedział porzucić Hall \u0026 Oates i skompilować uwagami bibliografię Ja Rule występach gościnnych. Ale to drugie 99 procent, surowe niefiltrowane Smoczek anioła czysta dumbfuck obojętne? Nigdy nie przewidział, że jej chłopak byłby jeden swinging przez odebrać mój equipment.but ja nie. Moja swobodnego spadania gut powiedział mi spanikował bełkot (jakbym cofnął się teraz, Afrika Bambaataa nigdy wprowadzać mnie w Zulu Nation). Bym wziął świętą przysięgę przedstawić kilka nieznajomych nie mniej niż trzy godziny luźno zmieszanego Top 40. Tak, chcę cierpieć dla partii. Tak, chcę być ich DJ mesjasz, wspaniałomyślny z uchwytu, przekształcając Milwaukee Najlepszy w ryby i prezerwatyw w bochenki. To prawda, ja podbije wszystkie imprezy tak mocno, bezimienni mężczyźni noszą bagietki na ich dicks. ‘Oj tak, narobić trochę hałasu dla DJ skrobiowych Profilaktyki!’

Dotarliśmy do jej domu. Chłopak sequestered mnie w kącie piżmowy piwnicy, pomiędzy beczki i murem. Usiadłem w samej piwnicy, leniwie coraz załadowany i odtwarzanie 90. MID ‘hip hop na kameralną publicznością nikogo. To mi odpowiadało. Mogłem sobie ten tłum: tylko ja, mój rozpoczynającej szumu i Lil ‘Kim wrzask o cycki. Wiedziałem, że te chłopaki. Starzy przyjaciele.

Oni nie. Dziewięćdziesiąt minut później, modnie późno złuszczone się przez kilkanaście, dojrzałe z pregame wyziewy. I wdrożony reggaeton. Dziewczynka urodziny tańczył z trzema przyjaciółmi. Gladdened, I rzucił się trochę więcej. To był zły reggaeton. Wronggaeton. Nikt nie tańczył. I zawrócił, gorączkowe. ‘Big Poppa’ Missy Elliott z Aaliyah. Ktoś narzekał, że grałem ‘starocie’. Co to, kurwa, potwór nie lubi Aaliyah?

Oto jedyne zdjęcie mnie z tamtej nocy. Z perspektywy czasu, powinienem zostały pochlebia. Ludzie wziął mnie na prawdziwy DJ, choć jeden nienawidzili.

Wszystkie Pro DJs używać głośników półkowych.

W 30 minut straciłem tłum. (Wiedziałem, że to dlatego, że łojowych skleić w kołnierzyk polo pojawiło przechowywane rycząc: adidas polska ‘Straciłeś tłum!’) Oto prawdziwa rozmowa miałem:

niemiły KOBIETA: Musisz grać tę płytę.

mnie: Hm, nie mam odtwarzacz CD. Przepraszam.

niemiły KOBIETA: adidas buty Moja siostra płaci Ci tu być, więc lepiej grać piosenki chce.

ME: Uh, dobrze, robię to za darmo?

niemiły KOBIETA: [Gorgon petryfikacji BELKI rozpocząć fotografowanie z oczu]

Look ‘jest ignorowane przez pijanych ludzi’ jest niewątpliwie częścią pracy DJ-em, ale to gówno było śmieszne. Nie był to szkic komedia tłum. Trzy minuty Dangerously in Love era Beyonce był witany jak gdyby był 90 minut Billy Ocean i dojrzałych durian. ‘Do not Stop ‘Til You Get Enough’ może być już dobrze ‘Heal the World’.

Albo odłączony stereo i mnie machając wokół alternatywnej okładki do Bena.

piosenka po piosence przyspieszane przez bramę tylko zwinąć spektakularnie, jak ciekły wolframu seter irlandzki wypełniony moczem i wściekliźnie. Dziewczynka Lubiłem zniknął godzin temu, loopy i pół świadoma była współwinna tego bałaganu. Aby pomóc mi wyrazić, jak czułem, że wieczorem, oto obraz młodego Arnolda Schwarzeneggera wysokie, jak Dicks i noszenie Koszulka z napisem ‘Arnold jest Numero Uno’. Mój nastrój był dokładnym przeciwieństwem tego pliku.

Mój nastrój był emocjonalny odwrotnością ‘wyważania talerz mięsa na śmieci.’

innego punktu porównania: Czułem się tak, mój 11 klasie rocznik zdjęcie wyglądało.

jestem całkiem pewny Cracked musi mnie zwolnić za opublikowanie tego.

Nie pamiętam, kiedy policjanci pokazał. To było przed slobberknocker między dwoma Bros, który dwukrotnie specjalizował się w zanik jąder i Hoagies, ale po jakimś facetem, którego czoło było tak żylaki mogło ukryć Minotaura próbował przypiąć naruszenie hałasu na moich głośników półkowych. Co pamiętam jest trudging sam w domu około północy, mając martwe oczy kogoś, kto spędził cztery godziny zablokowana w rzeźni pełnej Warthog prostaty.

Krok 4: zrezygnować?

wiem, że to nie jest jeden z tych prawdziwie wstrząsające pierwszej ręki Cracked artykułów o ludziach, którzy przyjmują rój szarańczy, czy coś, ale nie jest lekcja: nigdy w imię źle zbadane romans wolontariusz przez pięć godzin obcymi krzyczy na ty.

Dlaczego mówię wam moją historię sob? Straciłem coś tej nocy. To nie był mój sprzęt, choć zajęło mi dwa miesiące, aby je odzyskać. To nie był mój iPod. To zniknęło kilka miesięcy później. (Niektórzy mówią, że został skradziony, ale lubię myśleć, że poszedł w pojedynkę.) Jakoś jeszcze pozostała przyjazna z dziewczyną, choć którą przewoził mnie przez jakiś nieodkrytych New Jersey korytka rzeki Acheron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *