Whiteley nazwany jako nową twarzą australijskiej marki kosmetyczne MODELCO

ur Brytyjski 26 roku życia doda ‘ambasadora’ do swojego imponującego portfela, kiedy pojawia się w lipcu na mega Shoot na Hayman Island.

W prawdziwej zamachu na MODELCO, australijskich kosmetyków i legendarną Tan w zupełnie Can zapewniła międzynarodową modelka i aktorka, jako oficjalny ambasador swojej nowej kampanii reklamowej lata.

najbardziej znany jako Victoria Secret Anioła; vogue, Harper Bazaar i Elle Pokrywa dziewczyny; za rolę w trzeciej odsłonie Transformers, Transformers Księżyca i 240k Twitter fanów naśladowcą, Huntington Whiteley może teraz dodać ikonę urody jej liście macki kariery.

‘Rosie Huntington Whiteley jest idealnym ambasadorem marki dla MODELCO’, mówi Shelley Barrett, założyciel CEO MODELCO.

‘Nie tylko jest Rosie jest elegancki, wyrafinowany i czarujący, ona również międzynarodowo uznanym modelem, aktorka i bizneswoman, która dobrze oddaje wartości marki MODELCO.

‘Nowoczesna kobieta, która jest stylowy jeszcze czas ubogich, który chce wyglądać jak jej absolutnie najlepszy podziwiając intensywny tryb życia. Co sprawia, że ​​MODELCO różni się od każdej innej kosmetycznym lub opalania firmy jest to, że nasze produkty są szybkie ustalenie rozwiązania uniwersalne podwójne dla stylu doświadczonych, zapracowanych kobiet, ‘kontynuuje Pani Barrett.

‘Tworzymy produkty kobiety (które są sprzedawane w ponad 2000 sklepach, takich jak David Jones, butiki kosmetyczne apteki jak Priceline i Woolworths) chce wiedzieć, zanim nawet chcą je.

‘To sedno naszej innowacyjności biznesu i inteligentne piękno.’

ciągu ostatniego tygodnia, porywający Rosie cieszy Cannes, z jednym brzydkie reportażu pokazano ‘niebezpieczeństwa imprezować zbyt twarde’, jak ona wyświetlona krwawą, pęcherzami palec w parę sandałów strappy na noc położyć na francuski foliowa Miasto.

Model wcześniej były zamknięte na sobie adidas buty do biegania toe na niektóre z jej występów we Francji, ale zdecydowała się na czarne sandały jak uczęszczała imprezę Giorgio Armani w Cannes sklepie projektanta.

Rosie, która spotyka się z 45 lat stary aktor Jason Statham z parą że stworzyły dom w Los Angeles, został wychodzić z takimi Milla Jovovich, Lily Donaldson i Joan Smalls w Cannes, adidas buty ale jesteśmy pewni, nie będzie foot faux pas raz załogi piękności w MODELCO dostać w swoje ręce (i nogi), na swojej najnowszej uroczym opłatą.

Rosie mówi, że jest naprawdę pobudzony o nowym podpisania.

‘Jestem tak podekscytowany możliwością współpracy z MODELCO,’ mówi, kwestia rzeczowo.

‘Wszyscy chcemy szybszy, lepszy sposób wyglądać i czuć się czarujący i MODELCO jest godna zaufania marka, która sprawia, że ​​czuję się dokładnie tak.

‘Uwielbiam kosmetyki, które nie tylko dostarczyć to, co obiecują, ale aby moje życie łatwiejszym też. Ponieważ jestem stale w podróży lub pracy, innowacyjny, podwójny cel MODELCO za, glamour na wyroby trafiają naprawdę budzą się z mojego życia.’

Teraz w jego jedenastego roku MODELCO nabiera międzynarodowych korporacji z komunikatem odświeżonej i innowacyjnej marki ‘The mądrzejszy sposób na efektowne życia’ i niezbędnym w nowym rynku detalicznego i e ogon bogate w treść strony internetowej e commerce.

‘Klienci wiedzą, że MODELCO dostarcza inteligentne kosmetyki, ale jako markę, zapraszamy klientów do naszej społeczności. Strona internetowa jest nieocenionym narzędziem, aby pokazać naszym klientom, adidas sklep internetowy kim jesteśmy i co reprezentujemy, a także zapewnienie im koncentratora porad i inspiracji. Jesteśmy czymś więcej niż tylko inteligentne marki kosmetyczne, jesteśmy styl życia ‘, wyjaśnia Barrett.

Szybko zmieniające się oblicze i tempo sprzedaży detalicznej przyczynił się do zmiany, ponieważ nie chodzi o wyłączności trochę o dostępności.

Pani Barrett opisuje również swoją markę jako ‘Masstige’.

‘Zabieramy produkty kosmetyczne prestiż na rynku masowym w wygodny i czarujący sposób, adidas zx flux jak w tym wszystkim chodzi przystępnej luksusu’, dodaje.

Rosie dołącza nazwiska jak Dannii Minogue, Elle Macpherson i Cheyenne Tozzi, wszystkie zdobią pomyślne markę piękności.

‘Po Rosie stoją obok nas daje nam ostateczną pieczęć aprobaty na kierunek naszej marki. Kochamy że ona sprawia, że ​​wszystko wygląda tak proste i efektowne, a odwołania do takiej masowej publiczności. To właśnie MODELCO chodzi o osiągnięcia, na co dzień glamour Rosie naprawdę uosabia markę! ‘ mówi pani Barrett.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *