Jak długo muszę trawy wody Korzystanie oscylującą Zraszacze

przez Demand Media

Home Przewodniki Wartości Nieruchomości Podatki Ustal od nieruchomości Ile mam trawy wody Korzystanie oscylującą Zraszacze? Jak długo muszę trawy wody Korzystanie oscylującą Zraszacze? przez Athena Hessong Email zraszacze Facebook Google+ Pinterest Reddit oscylacyjne posiadają kilka strumieni wody, które poruszają się we wspólnym łuku.

Dlaczego ścieki na trawniku, uruchamiając swój zraszacz zbyt długo? Jest na to sposób, aby być bardziej precyzyjnym z harmonogramem nawadniania, aby upewnić się, że trawa rośnie i rozwija głębokie korzenie, bez marnowania wody. Można określić ilość nawadniania potrzeba do konkretnego trawnika poprzez zmianę ogólnych wytycznych do podlewania trawników i dokonywanie zmian w razie potrzeby, a znając przepływ wody tryskaczowej w swojej oscylującego wokół stoczni.

pomiaru przepływu wody przed wiesz jak długo, aby utrzymać funkcjonowanie tryskaczowej, trzeba znać jego wyjście. Użyj płytkich pustych puszek, takich jak karma dla kotów, kawy lub tuńczyka puszek. Ułożyć je na całym obszarze trawie chcesz wodzie więc puszki są równomiernie rozmieszczone na trawniku. Włącz zraszacza przez 15 minut, adidas lite racer a po tym czasie zanurzyć linijkę do każdej można mierzyć w calach ilości wody. Zapoznaj się z średnią ilością wody w puszkach i pomnożyć przez cztery, aby określić średniej godzinowej wydajności Twojego tryskaczowej. Służy do określenia długości czasu należy zachować go i jak często należy go używać.

Ile Zastosuj Dla większości traw, trzeba dać im od 1 do 2 cali wody w każdym tygodniu, według magazynu ‘Sunset’. Woda ta powinna zostać podana wszystkie naraz, aby zachęcić korzenie głęboko rosnąć. Na przykład, jeśli oscylujące zraszacza gasi 1 cal wody w ciągu godziny, podlać trawnik raz w tygodniu przez jedną godzinę. Przetestuj glebę w rurkę do pobierania próbek gleby lub sondy, aby sprawdzić czy zwilża 1 do 2 cali dół po początkowym podlewania. Ostry wskazała kawałek drutu lub narzędzia używane jako sondy lekko wciśnięte w glebie łatwo przenieść aż do części suchej gleby. Zmierz jak głęboko ta sonda poszedł zobaczyć, jak głęboko gleba był rozcieńczony. Woda znów przez następną godzinę od razu dodać 1 cal wody, jeśli gleba jest zbyt sucha po pierwszej cala wody. Podlewanie płytko i zbyt często skłania trawę, adidas buty damskie aby zachować swoje korzenie krótki.

Jak często, jak często wody zależy od warunków klimatycznych. Generalnie, podlewanie raz w tygodniu wystarczy, ale jeśli masz ulewne deszcze w Twojej okolicy lub jeśli nie jest sucha lub wietrznej pogody, trzeba będzie dokonać pewnych korekt. Częstsze podlewanie jest wymagane, jeśli pogoda jest sucha i wietrzna bo gleba szybko wysycha w takich warunkach. Jeśli zauważysz, że jesteś pozostawiając ślady w stoczni lub jeśli gleba jest sucha w czasie krótszym niż 2 cale poniżej powierzchni, trzeba podlewać trawnik. Miernik deszczu w stoczni może pomóc ustalić, czy opadów w twoim domu spełnione wymagania wodne trawnik, czy też nie.

Conservation Woda Porady Nawet jeśli nie jesteś w warunkach suszy, zmniejszając ilość wody można zastosować do trawnika przy jednoczesnym zachowaniu jej zdrowy pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Według San Francisco Komunalnej Komisji pół letniego zużycia wody do podlewania trawników jest, ogrody i inne rośliny wykorzystywane w krajobrazie. Poprzez swoją podlewanie bardziej wydajne, można zaoszczędzić na ile używasz. Napowietrzania trawnika z butami lub wynajętym maszyna zaprojektowana do celów pomaga gruntu do wchłaniania wody lepiej. Zapobiec parowaniu wody Twojego tryskaczowej, adidas buty przekręcając go wcześnie rano na spokojny dzień. Ona czerpie adidas buty do bieganiaświadczenia i wiedzy zdobytych w nauczaniu wszystkich przedmiotów w szkole średniej przez siedem lat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *