Jak Make My Powerstroke Turbo Louder

Dokonywanie Powerstroke Turbo głośniej jest sprawą zwiększenia gwizdek turbo. Kiedy turbo zawija się na wysokich obrotach spalanie odtworzonego wydechowej wysokie ciśnienie i wysoką prędkość tlenku węgla przez turbo sprawia, adidas lite racer gwizdek lub krzycząc dźwięk podobny do tego usłyszał od silnika odrzutowego. Producenci z Powerstroke dodany pierścień tłumik do turbo w celu cichy gwizd. Usuwając pierścień tłumik, adidas superstar damskie można zwiększyć głośność gwizdkiem turbo. Zdejmowanie pierścienia tłumika nie uszkodzić turbo lub silnika, adidas originals ani nie zmniejszy to wydajność Turbo.

Podnieś pokrywę i zdjąć pokrywę kolektora na turbo zwalniając zaczepy mocujące trzymając go w miejscu. Spójrz do węża ssącego do pierścienia zatrzaskowego. Rura wlotowa jest jedynym systemem wąż do kolektora turbo. Nie będzie usunięcie wąż dolotowy, usuwasz coś od wewnątrz niej, pierścień zatrzaskowy trzyma pierścień tłumik w miejscu. Pierścień zatrzaskowy będzie usytuowany przy ujściu przewodu dolotowego. Pierścień zatrzaskowy wygląda podkowy. Jest otwarty na jednym końcu i ma kartę na drugą do usunięcia.

Jak Make My Powerstroke Turbo Louder; Wydrukuj ten artykuł; Co musisz. Turbo Whistler; Podstawowe narzędzia (klucz, śrubokręt) Pokaż więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *